Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy rozszerzamy naszą kadrę pracowniczą. Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki, zatrudnienie na warunkach umowy o pracę, najlepsze możliwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

Rozwijamy nasz dział Spedycji, dlatego poszukujemy Kierownika i Spedytorów. Istotne jest też, że mamy możliwość otworzenia oddziału w każdym miejscu w Polsce.
Kandydaci powinni cechować się doświadczeniem w zawodzie, zaangażowaniem i sumiennym wykonywaniem swoich obowiązków.
Swoją kandydaturę prosimy składać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony. Gwarantujemy pełną dyskrecję i zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Formularz kontaktowy)

Dołącz do naszego zespołu.

Wypełnij formularz ze swoimi danymi, rodzajem stanowiska oraz CV, a my odezwiemy się do Ciebie.


    Wysyłając do nas swoje dane kontaktowe wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).